WAŻNY KOMUNIKAT DLA HODOWCÓW ZWIERZĄT
Przypominamy wszystkim hodowcom zwierząt gospodarskich (bydła, owiec, kóz, świń, koni oraz pszczół) o obowiązku rejestracji każdego stada utrzymującego zwierzęta u Powiatowego Lekarza Weterynarii.
Obowiązek ten dotyczy wszystkich osób posiadających zwierzęta – niezależnie od wielkości hodowli.
Prosimy o niezwłoczne dopełnienie formalności przez osoby, które jeszcze nie dokonały rejestracji.

Do pobrania:
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii