Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stanin

20 grudnia 2023

14 grudnia 2023 r., w Zespole Szkół w Staninie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stanin, w którym rywalizowało 9 zespołów.

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród uczniów klas 1-3 oraz integracji zawodników i zdrowej rywalizacji fair play.

Zawodnicy reprezentowali szkoły z Jeleńca, Sarnowa, Stanina, Tuchowicza, Zagoździa i Zastawia.

Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym”. Konkurs rozstrzygany był w dwóch kategoriach: klasy I  i  klasy II-III.

W kategorii klas I pierwsze miejsce zajęła drużyna z ZS w Staninie,  drugie  miejsce przypadło PSP w Zastawiu.

Natomiast w kategorii klas II-III  pierwsze miejsce zajęła drużyna z ZS w Staninie klasa III, tuż po niej drużyna z  ZS w Staninie z klasy II, a trzecie miejsce zajęła drużyna z  Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeleńcu.

Wśród uczestników wybrano również dwóch najlepszych zawodników.

I tak najlepszym bramkarzem został zawodnik z ZS w Staninie – Franciszek Kazana, a najlepszym graczem Piotr Ciołek – uczeń PSP w Zastawiu.

Nagrody, puchary, medale i słodkie upominki ufundował Wójt Gminy Stanin Krzysztof Kazana, zaś rodzice klas 1-3 z ZS w Staninie upiekli przepyszne ciasta.

Nagrody wręczali: Pan Jarosław Michalak i Pan Sebastian Ignaciuk, którzy pogratulowali wszystkim zawodnikom świetnej kondycji, doskonałej taktyki gry, zaangażowania, a także życzyli dalszych sukcesów sportowych.

Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Staninie, na czele z Panem Dyrektorem Jarosławem Michalakiem oraz P. Barbara Mróz, P. Teresa Wardak, P. Anna Witek, P. Grażyna Konieczna i P. Magdalena Wasilewska.

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach kulturalno – sportowych.

Godziny pracy

Poniedziałek : 7:30 - 15:30 Wtorek : 7:30 - 15:30 Środa : 7:30 - 15:30 Czwartek : 7:30 - 15:30 Piątek : 7:30 - 15:30